SEIKLUSPARK

SEIKLUSPARK

Kalevipoja Koja seikluspark pakub põnevust ja väljakutset maa ja taeva vahel. Igaüks, kes on nõus oma võimete piire katsetama, saab unustamatu elamuse osaliseks kas madal- või kõrgseiklusrajal. 

Seiklusparki läbitakse reeglina meeskonnatööna, nii arendatakse lisaks füüsilistele võimetele ka vastastikust usaldust ning teisi olulisi iseloomuomadusi. Kõhklejaile kinnituseks - kõikjal on nõu ja jõuga abistamas meie instruktorid ning keegi ei jää üksi (kui ta seda just ise ei soovi).

Seikluspark on avatud ettetellimisel kuni ilusate sügisilmade lõppemiseni.

SEIKLUSPARK

Lennuk

Kõrgseiklusrada

Lennuk oli laev, millega Kalevipoeg maailma lõppu purjetada tahtis. Rajal saabki panna vaimu ja füüsise proovile, et teada saada, kas oled Kalevipoja vääriline. 

Heiskame purjed ja trotsime teel ette tulevaid raskusi, et murda läbi lainete maailma otsa. Kaasa on reisimas ka tarkusi jagavad Siilid, kes õpetavad turvaliselt seilama.

Et rajale pääseda, on vaja olla vähemalt 150cm pikkune.

Kestvus: vähemalt 1 tund, soovi korral võib olla rajal kasvõi 3 tundi.

Kirjeldus: Programmi alustatakse varustuse selgapanemisega ja raja alguses läbitakse ka ohutusalane koolitus instruktori käe all. Kõik tähtsamad tarkused proovitakse maa peal järgi. Sellele järgnevalt ronitakse juba kõrgseiklusrajale ja läbitakse erinevaid elemente. Rajal on abiks ka instruktor, kes pakub julgustavat tuge ning aitab nii nõu kui jõuga. Positiivse emotsiooni saamiseks tuleb kinni pidada ohutusnõuetest ja läbida elemente vastavalt instruktori nõuannetele.

SEIKLUSPARK

Seiklus Kalevipoja jälgedes

Madalseiklusrada

Rändame ajas tagasi ja läbime teekonna Kalevipoja legendist. Ühtse meeskonnana lähme üle lahe Tuuslarilt mõõka tooma, luurame põrgus Sarvik-Taadi järgi, otsime teekonda maailma otsa ja veel palju muud.

 

Madalraja teenus on saanud ka EHE märgi – Ehtne ja Huvitav Eesti. 

 

 

HINNAD

Seikluspargi hinnad on siin:

  • Kõrgseiklusrada  - 17 eurot ühele inimesele sõltumata grupi suurusest.
  • Madalseiklusrada – 10 eurot ühele inimesele, kui soovid raja läbida instruktoriga. Ilma instruktorita on madalrada suvisel perioodil 5€ inimene. 
  • Kui külastad ka Kalevipoja muuseumi on seikluspargi piletid Sulle -20%.
  • Eesti Lasterikaste Perede liidu Perekaardiga soodustus 30%

Instruktoriga raja läbimiseks oleks vaja vähemalt 4 seiklejat, et saaks rajal teha meeskonnatööd ja see on palju põnevam kui üksi. 
Hinnad on ühe osaleja kohta ja sisaldavad käibemaksu.

NB! Seikluspargi eest saab muuseumis maksta sularahas või ülekandega.

Küsi ka personaalset grupipakkumist! Grupikülastuse broneerimiseks kliki siia.

Seikluspark on avatud juunist augustini iga päev 11-18, muul ajal ettetellimisel

Täpsem info ja broneerimine: +372 5886 6805 või info@kalevipojakoda.ee

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale. Soovitame selga panna pikkade varrukatega pluus, jalga pikkade säärtega püksid ning pealt kinnised tossud. Kõige paremad on kõva tallaga kinnised jalatsid. Pähe nokamüts või rätik. Juuksed peaksid olema kinni. Haara kaasa ka töökindad, et käsi kaitsta.